Allegri: Higuain může být také silnější

Po porážce AC Milán v Juventusu 2-0, Fotbalové Dresy Dětské Juventus trenér Allegri, Přijal rozhovor, Byl v dobré náladě.

Allegri: ” Musím chválit tým mladých mužů, Protože hraní v San Siro není snadné, Milan je historickým soupeřem. To je dobrý výkon, Ať už na útočném konci nebo na obranném konci. Vyhráli jsme pozitivní proti hře. Teď se musíme připravit na zápas Ligy mistrů v úterý. ”

Současně Juventus Allegri řekl: ” Manzuki a Asamoah velmi dobře s anti- A omezil Su Suo. Je životně důležitým hráčem, Takže jsme velmi rádi, abychom ho drželi. O společnosti Dres Juventus Higuain, To určitě není konec. Je v dobrém stavu, Potřebujete být lepší, Spíše než držet. To je mentalita problému, Rozhodně pomohl Juventusu velmi krásně. Musí věřit v sebe, Protože má mimořádný potenciál. ”

Manchester United tak špatná kravata nejsou hodné

Mourinho Fotbalové Dresy Dětské Manchester United rozčarování ztratil na nově povýšené Hadesfield, Mnoho lidí se také obává o situaci v týmu. Po zápase byl vyhodnocen Manchester United Mourinho, A zdůraznil důležité důvody ztraceného týmu.

” Jsem velmi překvapen výkonem našeho týmu, Nečekal jsem, že by tomu tak bylo. Otevření s emocionální, ofenzivní, silou a touhou týmu, Život s hrou do týmu, Je vítězný tým. Snad druhá polovina času, Máme trochu touhu vyhrát, Možná můžeme vyhrát remízu, Ale řekni pravdu, Myslím, že bychom měli být potrestáni za selhání. ”

” Nechci předpovědět selhání po reakci, Protože v tomto okamžiku, Nevím, co říct. Cítím se velice zklamaný, Kdybych byl fanouškem Dres Manchester United, Dlouho času na podporu Manchesteru United, Opravdu budu velmi zklamán. Nemůžete prohrát, protože váš soupeř je lepší než vy. Takže, skutečně zklamaný. ”

Real Madrid kapitán bolesti břicha zvracení stále trvá na tom

V současném kole španělské ligy, Real Madrid utrpěl 2-1 vítězství nad Herthou. Ale protože hra jedna noc před začátkem, Fotbalové Dresy Dětské Ramosem bude bolest žaludku a bude doprovázeno zvracením, Tato situace trvala až do hry. Jako téměř omdlel, Musel přijmout infuzi v šatně Heathuff Stadium.

Lidé si mysleli, že Ramos vstoupil na velký seznam, Ale překvapivě, Ramos se nejen objevil ve velkém seznamu, Také se stal prvním startérem a hrál 90 minut. Zatímco Vallejo zůstal na lavičce, Až dosud, V španělské hře se nezjavil.

Na tiskové konferenci po skončení hry, Zidane potvrdil stav Ramos. Zidane řekl: Ačkoliv se kapitán týmu Real Madrid cítil unavený, Ale současný stav může být. Místní čas příští Úterý, Dres Real Madrid bude doma v lize mistrů Tottenham.

Messi tréninkové pole s spoluhráči infikovanými úsměvem

Argentina zahájí kvalifikační boj o život a smrt na Světovém poháru, Daleko proti Ekvádoru. Dres Barcelona Messi a jeho tým se mohou kvalifikovat do příštího světového poháru v Rusku, Po této bitvě uvidí výsledek.

Pro Argentinu, K vítězství musí mít skóre, Jak aktivovat ofenzivní palebnou sílu týmu, Je to největší problém St. Pauli teď. Argentinské sdělovací prostředky ho kritizovaly jako chaos a často mění útočníka, Ale podle popisu života a smrti v Ekvádoru, Přední částí bude stále Boca útočník Dario – Benedetto, Ten poslední v posledním kole peruánské války poprvé za tým argentinského týmu. St. Pauli očekává, že změní tým 17 kvalifikátorů, Pouze do 16 míčů trapné situace, Někteří podezřelí, kteří zasáhli Kanál.

V každém případě, Život a smrt, Dřívější kontroverze by měla zůstat pozdě. Nyní je nejdůležitější věcí týmová morálka a duchovní posílení, Navíc hra s hlavou hvězdy je nezbytná, V tuto chvíli, Oči každého budou soustředěny v Fotbalové Dresy Dětské Messi, Jako týmové číslo jedna hvězda a vůdce, Messi, je čas vstát.

Tottenham potřebuje nejvyšší plat obnovit Kane

Aktuální kolo Premier League, Fotbalové Dresy Dětské Tottenham 3-2 vítězství nad West Ham, Homo zpěvák Kane zaznamenal dva góly za čtyři minuty. Stav velkých britských nohou, Poslední čtyři hry dosáhly šesti gólů.

Komentář Sky Sports Jamie – Redknapp řekl: ” Tottenham má skvělou sestavu, A výkon Kana je fenomenální, Otázkou je, jak by měl Tottenham odměnit, Aby mohl zůstat v týmu. Myslím, že bez ohledu na to, kolik liga je nejvyšší plat, Měl by získat stejný plat, Je to tak jednoduché. ”

” Kyle – Walker bude říkat bývalým spoluhráčům, Kolik si vydělal v Manchester City, Každý ví, kolik top hráči platí, To je problém pro Tottenham, Pokud Dres Tottenham nezaplatí, Kane nemusí nutně držet. ”

Manchester United nehrála dobře

Po porážce 0-4, Everton pět zápasů prodělalo tři neúspěchy, Tým má v současné době pouze 4 body, Pořadí třetího z Premier League, V oblasti downgrade, Po skončení hry si trenér Fotbalové Dresy Dětské Everton Coleman přijal rozhovor.

Toto léto, Everton ve ztrátě Lukaku po velkých podpisy, Zavedení společností Pickford, West Goodson, Michael Keane atd. Výsledky jejich podpisu se však nezobrazují ve výchozích výsledcích, V tomto ohledu Coman řekl: ” Podíval jsem se na analýzu pro Everton dříve, Řekni, co jsme strávili 140 milionů liber, Do čtyřhře se dostanete, Řekl jsem: Myslíte si, že tato realita? Rozvažujete se. Nejsem spokojen se začátkem této sezóny, Ale také prosím svou realitu, Potřebujeme čas, I přes čas ve fotbale jsou vzácné zdroje. ”

” Také Dres Everton hrál každý řádek se čtyřmi domácími zápasy, Myslím, že Everton musí odpovědět. Ale dnes jsem viděl reakci hráčů, On zanechal budoucnost možné. Řekni mi, že pravdivost dnešní výkonnosti Manchesteru United není příliš chladná, Snad po tom, co byl zasažen 0-4, je to trochu divné. Manchester United ukázal velmi klidný, Ale Everton by neměl takový výsledek sklízet. ”

Muller někdy musel vzít náhradu

Mullerův Bayern hlavní hráč, V Ancelotti přišla po výrazném snížení konkurenčního stavu, A v nové sezóně, S příchodem Jamesa, Muller se rovněž považuje za místo, které nemá místo. V prvních třech kolech Bundesligy, I když James nedostal šanci hrát, Ale Fotbalové Dresy Dětské Muller se nestal absolutní hlavní silou týmu, A to také zpochybňuje Ancelottiho. Podle německých mediálních zpráv, Nedávno, Heathfield v rozhovoru, Také mluvil o problému Mullera, Řekl to Ancelotti.

V prvních třech kolech nové sezóny v Bundesligě, Muller z lavičky, Počáteční hra, ale byla nahrazena brzy, Proti Hoffenheimově hře, Je také plochý. A v posledních dnech, Hirschfield v rozhovoru, Ale Shuai řekl podporu.

” Bayern Mnichov je v současné době velmi silná sestava, A tým má také skvělý trenér, Budou jistě vyhrát mistrovství Bundesligy znovu, Muller je německý hráč, Pokud Ancelotti Jean Tiago seděl na lavičce, Pak nikdo v Německu nebude o této záležitosti hovořit. Ale když Muller seděl na lavičce, To je téměř otázka Bayernu Mnichov. Kouč jen jak vyhrát, Pokud je stav Mullera výborný, Určitě dostane první šanci Dres Bayern Munich Mnichov. ”

Manzano chválil Pauliniho do Barcelony

Barcelona Znamení Paulinho, Přitahovalo spoustu kritiky ze Španělska, Ale španělský maršál Manzano dává pozitivní hlas, Myslíš, že Fotbalové Dresy Dětské Barcelona udělala dobré podpisy.

Manzano řekl: ” Nemluvíme o běžném hráči, Ale velmi důležitý hráč, Super hra na nejlepších hráčů, S Guangzhou Hengda vyhrál šest šampionátů, Je brazilský mezinárodní. Některé cenově dostupné nabídky, Také přinesl velmi dobrý výkon. ”

” Paulinho je velmi konkurenční hráč, Hrál velmi dobře v super, Myslím, že to může dělat v La Ligě. ” Manzano, že se Paulini může přizpůsobit Dres FC Barcelona systému, Řekl: ” Paulina technická komplexní, Může být daleko od vyhrazeného prostoru, Může roztrhat otevřený obranný prostor, Má všechny vlastnosti do Barcelony. ”

Liverpoolský představitel oznámil podpis Keita

Premier League obrovský Fotbalové Dresy Dětské Liverpool oficiální oznámil, S dohodou Nabi-Keita. Keita se oficiálně připojí k Liverpoolu dne 1. července 2018.

Podle zpráv, V Keita smlouvě existuje výkup 48 milionů liber, Ale k 1. červenci 2018, aby vstoupily v platnost, Takže Liverpool předem použil podmínky. Liverpool také zaplatil za toto, Ale konkrétní množství není známo.

V rozhovoru s oficiálními internetovými stránkami Liverpoolu, Keita řekl: ” Jsem rád, že oba kluby dosáhly konsensu, Mohu se připojit k Dres Liverpool příští léto, Budu důležitou součástí budoucích plánů Liverpoolu, Jsem nad to velice nadšený. Slibuji Lipsku, Dokud jsem ještě nosil Lipsko dres, Budu bojovat na poslední chvíli, Zaplatí za tým, Až do poslední hry konečného píšťala. ”

Ibrahimovic video důkaz o úrazu návratu

Od minulé sezóny, Jménem Fotbalové Dresy Dětské Manchester United a Anderlecht ve hře, Kolena utrpěla vážná zranění, Ibrahimovičova budoucnost byla tématem zájmu všech fanoušků Manchester United. Fanoušci Manchesteru nemuseli čekat, jak dlouho budou moci slyšet dobrou zprávu, Podle ESPN, Ibrahimovic se brzy podepíše s Manchesterem United.

Ano ano, Nechte Ibrahimović zranit ze stadionu je jeho pravé koleno, Po několika měsících zotavení, Ibrahimovič může použít takovou akci, To stačí k tomu, aby dokázal, že Ibrahimovič vrátí krále. Ve skutečnosti, po úrazu Ibrahimoviče, Lékařská diagnóza ukazuje, že Ibrahimovič bude také prvním návrhem roku 2018, Ibrahimovičova fyzická kvalita se liší od obyčejných lidí.

Podle předchozích zpráv v médiích, Ibrahimovic se chystá podepsat smlouvu s Manchesterem United. Ve skutečnosti, bez ohledu na to, jaká identita, Pro fanoušky Dres Manchester United, Chtějí vidět návrat Ibrahimova. Ibrahimovic může být dobrým posílením tloušťky lineupu Manchesteru United, To je skutečně velmi důležité pro Manchester United.